Juventus është aktive në merkato. Me De Ligt që është drejt largimit, bardhezinjtë po punojnë për afrime të rëndësishme.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, torinezët janë të gatshëm të hyjnë në tratativa me Udinesen për të marrë shërbimet e Nahuel Molina. Anësori argjentinas pëlqehet shumë nga Allegri, teksa klubi juventin po mendon që seriozisht të investojë në të.

24 vjeçari Molina luajti 2 sezone në Udine. Në edicionin e fundit, ai veshi fanellën e këtij ekipi në 35 ndeshje.

 

Thr

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: