Është mbyllur me debat emisioni “Open” në Neës24, ndërsa u diskutua hapja e dosjeve.

Deputeti Dashnor Sula ka debatuar me juristin Plarent Ndreca pasi ky i fundit u shpreh se opozita nuk bëhet dot bashkë për të fituar. Nga ana e tij deputeti Shehu tha se mazhoranca që  nuk e pranon as burgu fillon e shet moral.

Debati:

Sula: Paraja , paraja

Ndreca: Opozita përmend para

Sula: Na shet ne moral mazhoranca që as burgu nuk i pranon më.

Ndreca: Kanë aftësinë që bërtasin, nuk keni aftësinë për tu bërë bashkë. Shiheni sa të paaftë jeni për të marrë pushtetin.

Sula: Ne nuk e vjedhim, nuk dimë të vjedhim. Ju që dini të vidhni jeni të aftë. Kanë vënë një sulltan dhe të gjithë tjerët jeni dele.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: