VLORË

Bllokohet qarkullimi i automjeteve në Llogara si pasojë e dëborës.

Pjesa më problematike për qarkullimin është qafa e Llogarasë. Reshjet e dëborës kanë nisur mbrëmjen e kaluar.

Drejtuesit e automjeteve kanë qënë të papërgatitur pasi në këtë kohë nuk ka patur probleme me dëborën vitet e kaluara. Policia ndodhet në terren për normalizimin e situatës.

6a7f1a40 3665 4609 Aa47 516e0cf94021
6a7f1a40 3665 4609 Aa47 516e0cf94021
F5a1ed4d 11b3 4166 A2ca 321a06981651
F5a1ed4d 11b3 4166 A2ca 321a06981651

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: