Roza Lati është një nga vajzat me më pak komplekse në showbizin shqiptar. Ajo zbulon shumë me postimet në rrjetet sociale.

Roza nuk ka nguruar të tregojë herë pas here se është një fanse e madhe e muzikës së Tupac, ndërsa në një prej postimeve të fundit në ‘Instastory’ është shfaqur në një studio muzikore.

“E kam një këngë dedikuar të gjitha vajzave që janë pjeshka…duke u bërë gati”, ka shkruar Roza krah fotos së saj në ‘Instagram’.

Moderatorja nuk ka zbuluar detaje të tjera duke shtuar edhe më shumë kuriozitetin te ndjekësit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: