Dega e PD Rrogozhinë sqaron listën me emrat që kanë firmosur për mbajtjen e Kuvendit të PD në 11 Dhjetor. Anëtari i Kryesisë së PD tha se 51 delegatë kanë firmosur për 11 Dhjetorin, ndërsa janë sqaruar pretendimet për falsifikim firmash, pasi sipas tij çdo grup pune krahas formularit origjinal mbante edhe një fotokopje të delegatëve që firmosën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb