Pas raportimit për të shtëna me armë në Patos, një dëshmi vjen nga një i moshuar që qenë pranë vendit të ngjarjes.

Në një rrëfim për gazetarin e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Ervis Kuçi, i moshuari pohoi se kishte dëgjuar të shtëna armësh në breshëri. Mes të tjerash ai theksoi se nuk arrinte të shquante gjë tjetër, përveç zhurmave.

“Dëgjova krisma armësh me breshëri. Ndaj më shtyhu dhe kurioziteti dhe pash nga xhamat. Nuk pash gjë, veç dëgjova. Ishin krisma armësh 100%. Ngjarja ka gati 1 orë.”, tha i moshuari.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: