TIRANE

Luizi dhe Amosi shpesh kanë pasur debate mes tyre, teksa ky i fundit ka kaluar në ofendime ndaj këngëtarit, madje Amos ishte ai i cili ngrinte zërin gjithmonë ndaj ofendimeve që bënte Luizi.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video e sherrit të Luizit me Amosin, ku në fund të debatit me Luizin, e ofendon rëndë atë bashke me Kiarën.

“Krisu tani ti dhe ajo pu*** jote”, dëgjohet të thotë Amosi, referuar Kiarës. Ky debat i tyre ka ndodhur gjatë sfidës së rezistencës e cila u zhvillua të premten e kaluar.

Por kjo video gjatë “prime-t” të së shtunës nuk u përmend fare dhe produksioni nuk e ka shfaqur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: