Një konflikt tek ish-hipoteka në lagjen 17 të Korçës ka përfunduar me plagosjen e një shtetasi.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se dy shtetas janë konfliktuar për motive pronësie në qytetin e Korçës, teksa njëri ka goditur me thikë tjetrin në gju.

I plagosuri, identiteti i të cilit nuk dihet, është transportuar në spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autori është ndaluar nga policia.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: