Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në zonën e Evias, Greqisë, mbrëmjen e së dielës. Mediat fqinje raportojnë se një vajzë e re ka plagosur rëndë të dashurin e saj pasi e ka përplasur me makinë.

Gjithçka ka nisur pas një sherri, ku më pas e reja i ka dhënë gaz makinës dhe e ka marrë përpara partnerin, duke e lënë më plagë të rënda në pjesën e kraharorit.

I riu është transportuar në gjendje të rëndë në Spitalin e Përgjithshëm të Chalkidos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: