TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar mbrëmjen e sotme kryedemokratin Lulzim Basha teksa i risjell një deklaratë të shkëputur gjatë prezantimit të programit “Shqipëria fiton” për bursën e energjisë.

Rama Insta
Rama Insta

Teksa Basha thotë në video se “angazhimi ynë kyç është ngritja e bursës së energjisë”, Rama nxjerr dokumentet sipas të cilave Bursa është themeluar më 23 tetor 2020.
“FliGjumëFli fli vëlla, për ty paska qen kjo dynja🙃”, shkruan Rama

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb