Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Kjo javë” nga gazetarja Nisida Tufa në “News 24” komentoi mesazhet që kryeministri Edi Rama i ka dërguar presidentit Ilir Meta.

Kryemadhi u shpreh se në njërën nga mesazhet flitet për Bilalin. Ajo theksoi se Bilali hyri në burg, por se përfituesi nga aktiviteti i tij nuk është dënuar.

Sot pushtetarët thonë se Kryemadhi ka një vilë që ma ka dhënë babai.Unë atë pasuri kam që më ka lënë im atë.

Unë ndaj fëmijëve të mi kam detyrë t’i shkolloj. Mesazhi tjetër ishte për gruan e Bilalit. Bilali burgun e bëri, përfituesi nga Bilali nuk e ke marrë dënimin”, tha Kryemadhi.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb