Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi feston 30 vjetorin e lindjes. Artistja e mirënjohur ka festuar këtë ditë të veçantë në një nga bujtinat shqiptare, nën shoqërinë e shumë miqve.

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar ajo në postimin e publikuar në rrjete sociale, saktësisht Instagram.

Krijuesja e hitit “Lum kush m’ka” është përkujdesur që të duket elegante dhe në formë të mirë.

Në këtë festë nuk mungoi as një dekorim i veçantë në rozë e surpriza të shumta nga miqtë dhe të ftuarit. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb