600 metra katrorë, pesë dhoma gjumi, pesë banjo, një plazh privat 1,5 km. Pishinë, fushë tenisi, dy garazhde, një apartament për mysafirët dhe një tjetër për stafin.

Vila e ëndrrave në të cilën Jacqueline Kennedy kaloi momentet më të bukura të 15 viteve të fundit të jetës së saj tani është në shtije për 65 milion dollarë.

Në website Christie’s International të gjitha informacionet mbi pronën në Massachusetts në të cilën ish First Lady ka gdhendur një parajsë të vogël për ta ndarë me fëmijët e nipërit e saj.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb