ELBASAN

Një aksident është regjistruar pasditën e sotme në aksin Elbasan- Peqin. Ngjarja ka ndodhur afër fshatit Përparim ku një automjet ka dalë nga rruga.

Gazetari Fatmir Popja raporton për BalkanWeb se nuk ka pasur dëme në njerëz.

Ndërkohë nuk dihen ende shkaqet se pse automjet përfundoi në anë të rrugës duke shkaktuar këtë aksident.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb