Frikë për Alessandro Del Piero. Ish kapiteni i Juves, ikonë e këtij klubi, ndodhet në Los Angeles, aty ku kalon një pjesë të mirë të kohës. Del Piero ka përfunduar në spital si pasojë e dhimbjeve në veshka. Ka qenë vetë Del Piero i cili me anë të një statusi në rrjetet sociale ka qetësuar tifozët e tij të shumë:

Del Piero
Del Piero

“Akoma nuk e besoj se si një gjë e vogël 3mm mund të bej kaq shumë keq”, shkruan ish kapiteni, duke iu referuar gurit në veshka.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: