TIRANË

Pas shoqërimit nga Policia të sekretarit organizativ të PD-së Sahit Dollapi, një video ka dalë nga orët e para të protestës tek Kryeministria. Në video shihet Sahit Dollapi teksa ndodhet në rreshtin e parë të protestuesve pranë gardhit të policëve dhe merr diçka nga toka duke e hedhur në drejtim të Kryeministrisë.


Nuk dihet nëse ndalimi i tij ka të bëjë pikërisht me këtë veprim të tij.(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb