Atdheu ka shprehur hapur simpatine qe ka ndaj Bora Zemanit. Shpeshhere ai eshte ngacmuar dhe pyetur ne lidhje me te, apo pyetja me e shpeshte eshte: A je ne nje lidhje me Boren?

Gje te cilen ai e ka mohuar, madje eshte shprehur qe eshte i dashuruar momentalisht (pa zbuluar personin ne fjale).

Në një video, që e sjellim më poshtë, shihen Bora dhe Atdheu se bashku. Ata ndodhen ne nje lokal dhe nga qendrimi duket se jane duke debatuar. Madje, Bora duket tejet e acaruar dhe eshte duke i bertitur Atdheut. Per cfare valle?

Nuk dihet ende se ne cfare momenti eshte kapur kjo video: gjate kohes qe xhirohej emisioni apo tani vone. Gjithsesi, kaq mjafton per te ngritur dyshime te shumta!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb