Policia e Tiranës ka dhunuar këtë të shtunë një të ri, i cili ka qenë duke lëvizur në rrugët e kryeqytetit.

Nuk dihen arsyet e kësaj dhune, por në një video të publikuar në media e rrjetet sociale, shihet se disa policë e shtrijnë të riun në tokë dhe e godasin.

Mes të tjerash, policët dëgjohen teksa thonë “lidhi duart”, ndërsa e godasin pa pushim në fytyrë e trup.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb