Aktorja Rudina Dembacaj, i ka bërë kuriozë ndjekësit në rrjetet sociale, duke u treguar një ‘sekret’ të jetës së saj. Në një video në Instagram, ajo ka treguar se kishte parë letra Tarot dhe i kishin thënë se në moshën 42-vjeçare do të marrë një propozim tjetër për martesë.

Por kjo duket se nuk i ka pëlqyer partnerit të saj Mark Frrokut, me të cilin ka vetëm pak muaj që është martuar, ndërsa e ka shfrytëzuar këtë parashikim t’i kërkojë dhurata burrit të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Po ju them sekretin e famshëm dhe pse jam në sheshxhirim. Para disa ditësh, shkova dhe pashë letra tarot, mes të tjerave më tha, kur të shkosh 42 vjece, do të marrësh një propozim tjetër për martesë. Tani e di që shumë prej jush nuk do surprizohen, por Markut nuk i erdhi mirë.

Të gjithë të tjerët kanë qeshur. Tani i them Markut, sillu mirë me mua, se 8 vjet ikin shpejt. Më bëj ndonjë dhuratë të bukur për Shën Valentin se 8 vjet do jesh me mua, pra mos u kurse se nuk ja vlen. ‘Haha, jeta ime’, kaq tha”, tregoi Rudina.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb