Thonë që kur diçka ndryshon në jetën e një gruaje, i pari që e mëson është parrukieri i saj. Nuk bën përjashtim as Demi Lovato, që pas fundit të historisë së dashurisë me të fejuarin e saj Max Ehrich (që zgjati 3 muaj) këngëtarja ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

‘Kam bërë një gjë’, kështu njofton Demi për 93 milion fansat, për ndryshimin drastik me look-un e saj.

Në një seri fotosh Lovato ka shfaqur prerjen e saj të re dhe ngjyrën e verdhë të flokëve. Mision i realizuar më se miri për hairstylist Amber Maynard Bold, që ka kënaqur më së miri klienten e saj të famshme.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb