Demi Moore është fotografuar në New York duke bërë shopping me vajzat e saj por dukej e shpërfytyruar dhe mjaft e stresuar.

Aktorja është shfaqur për herë të parë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në shtëpinë e saj, ku një student 21 vjeçar u gjend i mbytur në pishinën e vilës së saj në Los Angelos. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: