Demi Moore bëhet parukierja e vajzës së saj, Tallulah Willis. “Mommy-daughter bonding activities”- ka shkruar poshtë fotos së postuar në Instagram, aktorja amerikane. Në foto shfaqet 52-vjecarja, që i rruan kokën me kujdes vajzës si vetë ajo dikur në filmin, që e bëri mjaft të njohur, “Ushtari Jane”. (er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: