Në kohët e fundit ajo ka kaluar momente të vështira në jetën e saj private të cilat kanë lënë shenjë tek ajo dhe ta shihje Demi Moore në tapetin e kuq të Counsil of Fashion Designers of America, në New York ishte një surprizë e papritur. Ajo është shfaqur në formë të shkëlqyer , duke pasur kontakt me publikun, në pritje për tu kthyer në kinema me ‘Wild Oast’ në 2016. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: