Demi Moore është gjithmonë e më e bukur dhe vitet, 56, nuk e trembin aspak.

  • foto galeri
  • foto galeri

Kështu ylli hollivudjan kthehet duke pozuar nudo për kopertinën e ‘Harper’s Bazaar Us’, gati 30 vite pas kopertinës me barkun shtatzënë në ‘Vanity Fair’, që atëherë ngjalli shumë polemika.

Atëherë aktorja e famshme ishte 26 vjeç dhe ishte shtatzënë me fëmijën e dytë, gjithashtu shijonte edhe suksesin e ‘Ghost’.

Tani është një grua e vetëdijshme dhe tregon e zhveshur dashuritë e së shkuarës dhe vartësitë…

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb