Bionde dhe pothuajse e padallueshme. Kështu shfaqet Demi Moore, 57 vjeç, në trajlerin e publikuar nga Peacock Tv, në seritë e reja të ‘Brave New WWorld’, inspiruar nga romani ikonik i ‘Aldous Huxley i 1932 ‘Bota e re’. Artistja interpreton rolin e Lindës, nëna e protagonistit, Alden Ehrenreich, që vishet nën petkun e outsider John the Savage.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Seritë do të jepen nga 15 korriku në Peacock, platforma e re e streaming e NBC dhe do të zhvillohen në një shoqëri utopike New London që mesa duket, ka arritur marrëveshjen për ta bërë monogamine të jashtligjshme. Ndër të tjera në këtë galeri të gjithë modelet ndër vite të aktores së njohur Demi Moore.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb