Demi Moore ndau fotot e saj të preferuara në Instagram për të uruar mikeshën dhe fotografin e saj, Ellen von Unwerth. Aktorja ka postuar në llogarinë personale në Instagram një sërë fotosh bardh e zi nga e kaluara, ku shfaqet e ulur në një kolltuk, e veshur me një fustan me stampa leopardi.

Madje, në njërën prej tyre ajo ngre këmbën lart, në një pozë veçanërisht “provokuese”. Ajo e ka mbishkrimin e postimit të saj: “Një xhirim i preferuar me @ellenvonunwerth. Gëzuar ditëlindjen për një grua të vërtetë! 🤍”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb