Pothuajse e zhdukur nga skena e filmit, tani Demi Moore do të rishfaqet sërish në ekranin e madh këtë verë.

Artistja do të jetë protagoniste e dy komedive, që vijnë në kinema respektivisht në 22 qershor, me ‘Crazy Night- Festë me të vdekurin’ një film i Lucio Aniello, së bashku me Scarlett Johanson, dhe në 29 qershor me ‘Shtëpia Kazino’ një film i Andrew Jay Cohen me Will Ferrell.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: