Ajo bëri që të gjithë të kthenin kokën dhe t’a shihnin. Demi Moore vjen rrëzëllitëse në mbrëmjen gala të Vogue. Por gjatë largimit në orët e para të mëngjesit, ajo e la festën tepër e lodhur dhe kjo dukej nga pamja e saj. 53-vjecarja vijon të ruajë bukurinë e dikurshme duke vënë në siklet dhe vajza më të reja në moshë.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: