Demi Rose ka treguar format e saj seksi me një kostum plazhi roze, teksa po kalon pushimet në Ibiza.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo mori famë për format e saj të kolme dhe fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Rose gjithashtu ka postuar një foto tepër të nxehtë për 10.5 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj të përmasave të mëdha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb