Ajo shquhet per format e saj bombastike të cilat nuk resht kurrë se ekspozuari.

  • foto galeri
  • foto galeri

Teksa koronavirusi po mban mbyllur pothuajse të gjithë boten, Demi Rose ka përshendetur fansat me nje foto provokuese nga frigoriferi.

Me një pale të brendshme qe i tregojnë zbuluar të pasmet e saj bombastike, modelja çmend fansat me foto e fundit në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb