Demi Rose është një modele që në Instagram provokon gjithmonë fansat e saj të shumtë. Modelja, që shquhet për format e saj bombastike këtë herë është shfaqur në rrjetin social plotësisht e zhveshur.
Me të pasmet e saj në plan të parë dhe me detin në sfond Rose çmend fansat e saj: ‘De ja vu’, shkruan Demi në postimin e fundit nga Meksika.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb