Modelja britanike është shfaqur vetëm ‘topless’ në fotot e publikuara në Instagram, e jo vetëm.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në disa prej tyre, ish-e dashura e Tyga shfaqet dhe tërësisht nudo, e kjo duket se është arsyeja pse Demi, tepër seksi, ka tejkaluar 12 milionë ndjekës në një kohë të shkurtër.

Këtë e ka bërë edhe me postimet e fundit ku shfaqet me xhinse të shqyera dhe topless.

Në një pjesë ku duket si të jetë plazh Demi ka çmendur përsëri fansat me pozat e saja siç di vetëm ajo. Pjesëne gjoksit e ka mbuluar me vetëm me duar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb