Modelja e njohur britanike, Dem Rose, duket se është dashuruar me Ibizian. Ndonëse e vizitoi disa herë gjatë verës, 25-vjeçarja ka vendosur të shkoj atje sërish në shkurt dhe të pozojë foto mjaft provokuese.

Së fundmi, Demi ka pozuar foto me bikini ku në pah ka nxjerr format e bëshme trupore. Flokët e gjatë i ka lënë t’i bien të lira mbi supe, ndërsa ishte kujdesur dhe për makijazhin e përdorur.

Fotot në fjalë kanë marrë mijëra komente dhe pëlqime në “Instagram”, për vetë faktin se Demi na “rikthen” shijen e verës disa muaj më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: