Me të filluar stina e ngrohtë e pranverës, po ndjejmë mungesën e shijimit të natyrës, plazhit dhe pushimeve, e për këtë ka ndjerë mall edhe Demi Rose
Modelja e famshme që njihet për super linjat e saj ‘bombastike’, ka postuar një fotografi nga pushimet në Jordani.

24 vjeçarja ka treguar format e saj përvëluese vetëm me bikini me ngjyrë të zezë, teksa dukej mjaft joshëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: