Demi Rose u shfaq mahnitëse në pozat e saj të reja në bikini, që i bëri për firmën e njohur të veshjeve Oh Polly në Ibiza.

Modelja 24-vjeçare tregoi edhe njëherë format e saj bombastike, duke pozuar me bikini ngjyrë të artë në vendin tropikal.

Demi kaloi shumicën e kohës duke pozuar në Ibiza për fushata të ndryshme publicitare. Modelja i dokumenton projektet vazhdimit me foto dhe video.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb