Demi Rose provokon gjithmonë ndjekësit e saj me foto seksi dhe të zhveshura në rrjetet sociale.
Modelja angleze ka postuar foto tepër të nxehta në Instagram, ku tregon format e saj bombastike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo në këto foto tregon elasticitetin e saj, derisa në një foto tjetër ajo ekspozon të pasmet e saj, për të cilin aset edhe shquhet.

Pas një periudhe vetizolimi për shkak të pandemisë, Demi ka vazhduar me pushimet e saj ekzotike. Në fotot e fundit ajo ekspozon format e saj dhe konsumon një banane duke ndezur rrjetin. Komentet për bukuroshen nga fansat nuk janë kursyer.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb