Demi Rose ka zgjedhur sërish të tregoj gjoksin e saj bombastik.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këtë vit bukuroshja nuk ka mundur të jetë në pushime në vendet tropikë, por kjo nuk e ka ndaluar për asnjë moment postimin e fotove ku tregon asetet e saj në Instagram edhe gjatë karantinës.

Modelja, ka treguar gjoksin e saj të jashtëzakonshëm e veshur me një fustan të zi ngjitur mbas trupit.

Nuk është hera e parë që Rose provokon fansat me foto seksi, ku tregon gjoksin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb