Demi Rose nuk resht së provokuari. Modelja publikon shpesh herë foto ku shfaqet joshëse në bikini, mirëpo pozon edhe fare e zhveshur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kohët e fundit e kemi parë duke publikuar imazhe ku tregon format trupore krejtësisht nudo dhe tani ajo ka publikuar një foto e cila me gjasë është marrë nga arkiva.

Demi këtij imazhi i ka vendosur krahët e një engjëlli pasi të tillë po e konsideron veten.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: