Demi Rose ka treguar edhe njëherë gjoksin e saj bombastik, teksa ka pozuar me bikini dhe gjysme e zhveshur.

Modela vazhdon të tregoj trupin e saj të jashtëzakonshëm për 16 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.
Rose ka ngritur temperaturat në Instagram, me setin e fundit fotografik nga Ibiza.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Demi ka treguar edhe njëherë që s’ka konkurente kur vjen puna për të treguar format e saj bombastike. Komentet dhe pëlqimet e ndjekësve nuk kanë munguar ne rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb