Ajo nuk heziton të tregojë format e saj seksi dhe të guxoje me veshjen dhe këtë herë Demi Rose ka treguar format e saj perfekte e veshur me një komplet lateksi të zi, në disa foto të postuara në Instagram.

Modelja 23 vjeçare, ka treguar format e saj fenomenale me një catsuit, duke nxjerrë në pah këmbët dhe gjoksin.

Ajo që kompletonte imazhin e saj ishte një maske, dorezat dhe çanta.

Një ditë më parë modelja tregoi format me bikini, teksa shijonte diellin dhe plazhin në Ibiza.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb