Demi Rose vijon të provoje rrjetin me publikimet e saj seksi. Modelja nga Birmingemi numëron rreth 20 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë fotot e e saj bombastike.

Me gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike, Demi mbetet një prej femrave më të suksesshme dhe më të preferuara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

27-vjeçarja njihet gjithashtu edhe si një tifozë e gjigantëve të Realit të Madridit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb