Modelja Demi Rose, njihet për paraqitjet e saj të “nxehta”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo vazhdimisht provokon publikun me paraqitjet që bën.
Së fundi Demi është shfaqur mjaft provokuese, duke marrë komente dhe zemra në Instagram.

Duke vënë në pah linjat trupore bombastike, ajo ka marrë gjithë vëmendjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb