Demi Rose është shfaqur në plazh duke marrë rreze dielli ku edhe ka ekspozuar gjoksin e saj seksi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo është e njohur për fotografitë në bikini që poston në rrjetet sociale.

Kurse sot ka treguar në Story të Instagramit format e saj superseksi nga plazhi.

Pandemia ka bërë që ajo mos ta shijojë këtë vit siç jemi mësuar, edhe pse shpesh ka treguar asetet e saj nga vetizolimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb