Demi Rose shquhet për pozat provokuese dhe format bombastike që ka.

View this post on Instagram

Sweeter than ? @prettylittlething

A post shared by Demi ? (@demirose) on


Modelja cdo ditë e më shumë ndan me fansat e saj foto nga përditshmëria e saj ku shfaqet me seksi se kurrë. Së fundmi Demi ka shfaqur format e saj nga Ibiza, duke marrë shumë komente dhe zemra nga fansat.

View this post on Instagram

For keeps ? @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi ? (@demirose) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb