Çdo postim i Demi Roz shkakton tërmet në rrjetet sociale dhe kështu ka ndodhur edhe me publikimin e saj të fundit.

Modelja britanike shfaqet “topless” në Ibiza, ndërsa në plan të parë si gjithnjë ka nxjerrë të pasmet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Foto që nuk kanë nevojë për shumë komente, të cilat kanë marrë menjëherë qindra dhe mijëra pëlqime nga fansat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: