Mesazhe të forta vijnë përmes tingujve të këngës nga përgatitjet për protestën e opozitës që pritet të nisë në orën 12:00.

Një nga këto këngë ishte ai i grupit Troja, ‘Demokraci”, ku flitet për sistem qeveritar ku mungon liria e fjalës së qytetarëve dhe liria e fjalës së medias.

Ndërkohë, një tjetër këngë e njohur për protestat e Partisë Demokratike është dhe kënga e grupit Europe ‘The Final Countdown’

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: