TIRANË

Një pjesë e Unazës së Re dhe Astirit ka mbetur pa energji elektrike mbrëmjen e sotme. Ndërprerja e energjisë ka ardhur si pasojë e dëmtimit të fiderit nga një subjekt që po kryente punë publike.

Kështu bën të ditur Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, teksa thekson se brigadat e OSHEE ndodhen në terren për riparimin e linjës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb