Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta kritikon hetimet për aferën e inceneratorëve që sipas tij kanë ecur me hapin e breshkës. Ndërkohë që sipas tij, vjedhja vazhdon me vrapin e kangurit.

“Hetimet për aferën e djegësave fiktivë (inceneratorëve) kanë ecur me hapin e breshkës, ndërkohë që vjedhja vazhdon me vrapin e kangurit”, shkruan Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb