Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital dhe një foto që tregon një arë të mbjellë me misër në Tepelenë.


Në foto mes misrit duket të jetë mbjellë edhe kanabis dhe sipas qytetarit, që citon Berisha, një që e tillë lejohet nga kryebashkiaku Tërmet Peçi.


STATUSI I BERISHËS
Vjosa me Termet Trafikun me blerim mbuluar!
Lexoni mesazhin dhe shikon foton e qytetarit dixhital! sb
Shiko se qa ndodh ne Tepelene buze Vjoses o doktor
Parcela miser dhe kanabise metoda e re e Termet trafikantit!


Berisha
Berisha

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb