TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të “Facebook”-ut mesazhin që i vjen nga një qytetar dixhital, ku ky i fundit denoncon deputetin e PS Alket Hyseni dhe ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafajn.

Berisha ka publikuar një video, ndërsa shkruan se banda e deputeti të PS bashkë me policinë e Xhafajt shkatërrojnë lulishten në Ksamil. Sipas qytetarit duxhital, lulishtja para një lokali në Ksamil u prish për t’u bërë presion njerëzve përreth.

DENONCIMI TEK BERISHA
Ja se si banda e Alket Hysenit bashke me policine e Fatzi Droges shkaterrojne lulishten ne Ksamil.
Ndiqni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Pershendetje doktor, sot banda e ALKET HYSENIT me policine e shtetit ne krye, pa asnje lloj dokumentacioni ne sy te shume turistëve kane shkatërruar lulishten para një lokali ne ksamil duke ju bere presione njerëzve perreth. Derri do plumb doktor dhe thirrjes jote per armatosjen e popullit i jap plotesisht te drejt. Alket Hyseni apo kushdo tjeter qe fshihet pas kesaj ska me i gezu.”
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: